HAKKIMIZDA

İş Simülasyonu ürünleriyle “Yaşayarak Öğrenme” konusunda 30 yılı aşkın süredir global lider olan ABD merkezli Capsim Business Simulations firmasının 2009’dan bu yana en öncü iş ortağıyız. Uzmanlaşmış program yapısı ve uzman danışman kadromuzla, Türkiye ve Avrupa’da Yönetici Geliştirme operasyonlarımızı yönetiyor ve sürekli genişletiyoruz. Temel yönetim becerilerinden üst düzey yönetici karar verme süreçlerine kadar geniş bir ihtiyaç yelpazesine yönelik çözümler sunuyoruz. 

Tüm öğrenme programlarımız, Dijital Çağın gelişim ihtiyaçlarına en etkin çözüm olan “yaşayarak öğrenme” üzerine kurgulanıyor. Eğitmenlerimiz, Yönetim Biliminde teori ile pratiği bir arada yaşamış deneyimli profesyonel uygulayıcılardır. Yaşayarak Öğrenme modelinde “öğreten”den çok “öğrenen” ön plandadır.Programlarımızda, öğrenciler ve katılımcılar kendilerine tam uyan bir öğrenme deneyimi sağlarlar. Bu nedenle Kendimizi fasilitatör olarak adlandırıyoruz çünkü bizim rolümüz her bir katılımcının hangi yoldan giderse gitsin, gideceği yolda kendisine ışık tutmaktır. 

İş Dünyasına ve Yöneticiliğe yaklaşımımızın merkezinde Henry Mintzberg yaklaşımı yer alıyor. Simülasyonla harmanlandığında bu yaklaşım Yönetici Geliştirmeyi etkin ve eğlenceli hale geliyor. Yöneticilikte teori ile pratik arasında bağ kurmak onlarca yıl süren lisans, yüksek lisans, iş deneyimi ve gelişim eğitimleriyle mümkün oluyor. Özellikle genç nesillerin katıldığı iş dünyasında bu sürecin çok uzun sürdüğünü biliyoruz. 

Capsim Turkey ekibi olarak katılımcılara unutulmaz bir öğrenme deneyimi yaşatırken teori ve pratik arasında köprü kurmanın ötesinde boşluğu dolduracak kaynakları sunmak ve ufuk açmayı hedefliyoruz.


DANIŞMANLARIMIZ

Danışmanlarımız

BETÜL GEMALMAZ
BETÜL GEMALMAZ

Kurucu Ortak, Kıdemli Eğitmen

BETÜL GEMALMAZ
BERKAY KARDEŞ
BERKAY KARDEŞ

Yönetici Ortak, Kıdemli Eğitmen

BERKAY KARDEŞ
ENES AKYÜZ
ENES AKYÜZ

Akademik İş Geliştirme, Eğitmen

ENES AKYÜZ