BETÜL GEMALMAZ

Betül Gemalmaz, M.Sc., PMP

Betül Gemalmaz, Endüstri Mühendisliği lisans derecesi, İşletme Bilimi lisansüstü derecesi, doktoraya yönelik çalışmaları, Coca-Cola, Efes-Pilsen, Microsoft Corp. gibi şirketlerde, farklı sektörlerde 20 yıllık iş deneyimi ve aldığı uzmanlık/eğitim sertifikalarıyla yönetim danışmanlığı ve kurumsal eğitim alanlarına kendine özgü bir bakış açısı getirmiştir. 2005 yılında bu yana yürüttüğü danışmanlık çalışmalarında işin bizzat içinde yer almaya ve geliştirdiği çözümlerin gerçekçi ve hızla uygulanabilir olmasını sağlamaya öncelik vermektedir. Uzmanlık konuları olan Proje Yönetimi ve İş Yönetimi Simülasyonlarında verdiği eğitimlerin birincil hedefi, katılımcıların, edindikleri bilgi ve becerileri hızla uygulamaya koyabilmeleridir.

Betül Gemalmaz Sabancı Üniversitesi’nde İş Yönetimi Simülasyonlarıyla lisans, MBA, EMBA düzeyinde dersler vermektedir. 2009 yılında Capsim markasını Türkiye’ye getiren Betül Gemalmaz, Capsim Simülasyonlarının çevresinde oluşturduğu farklı eğitimlerle Türkiye’de ve Avrupa’da hem akademik hem kurumsal alanda başarılı öğrenme programları uygulamaktadır. Kendisinin ve Capsim Turkey ekibinin tutkusu, modern öğrenme yöntemlerinin gelişmesinde öncü olmaktır.

BETÜL GEMALMAZ, M.Sc., PMP

Betül Gemalmaz, Endüstri Mühendisliği lisans derecesi, İşletme Bilimi lisansüstü derecesi, doktoraya yönelik çalışmaları, Coca-Cola, Efes-Pilsen, Microsoft Corp. gibi şirketlerde, farklı sektörlerde 20 yıllık iş deneyimi ve aldığı uzmanlık/eğitim sertifikalarıyla yönetim danışmanlığı ve kurumsal eğitim alanlarına kendine özgü bir bakış açısı getirmiştir. 2005 yılında bu yana yürüttüğü danışmanlık çalışmalarında işin bizzat içinde yer almaya ve geliştirdiği çözümlerin gerçekçi ve hızla uygulanabilir olmasını sağlamaya öncelik vermektedir. Uzmanlık konuları olan Proje Yönetimi ve İş Yönetimi Simülasyonlarında verdiği eğitimlerin birincil hedefi, katılımcıların, edindikleri bilgi ve becerileri hızla uygulamaya koyabilmeleridir. Betül Gemalmaz Sabancı Üniversitesi’nde İş Yönetimi Simülasyonlarıyla lisans, MBA, EMBA düzeyinde dersler vermektedir. 2009 yılında Capsim markasını Türkiye’ye getiren Betül Gemalmaz, Capsim Simülasyonlarının çevresinde oluşturduğu farklı eğitimlerle Türkiye’de ve Avrupa’da hem akademik hem kurumsal alanda başarılı öğrenme programları uygulamaktadır. Kendisinin ve Capsim Turkey ekibinin tutkusu, modern öğrenme yöntemlerinin gelişmesinde öncü olmaktır.