ENES AKYÜZ

Enes Akyüz

Enes Akyüz, Bilgi Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Transport bölümünden 2015 yılında birincilikle mezun olmuştur. Capsim İş Yönetimi Simülasyonlarıyla üniversitedeki son döneminde tanışmış ve bu öğrenme yönteminin 21. Yüzyıl eğitim anlayışında çığır açabileceği heyecanını duyarak Capsim Turkey ekibine katılmıştır. Enes Bey, Capsim Turkey çalışmalarının her aşamasında yer alan, öğrenmeye sevdalı, teknolojinin sınırlarını takip eden bir profesyoneldir. Kendisi yoğunlukla akademik kanalda çalışmaktadır ve çok sayıda üniversitede farklı fakültelerin profesörleri ve öğrencileriyle yakın bağlantılarla, ders tasarımı ve müfredat değişikliklerinden öğrenci deneyiminin zenginleşmesine kadar çok farklı alanlarda destek sunmaktadır.

Kurumsal ve akademik alanda Capsim Turkey mesajlarının genç nesillere ulaşmasında internet teknolojilerinden medya çözümlerine kadar farklı yöntemlerin teknik yönlendiricisidir. Capsim Simülasyon platformları konusunda derinlikli bilgisi ve teknik becerileriyle kullanıcılar kadar danışmanlar için de “sorun çözücü” kimliğini üstlenmiştir. Enes Akyüz, yıllar içinde oluşturduğu İş Yönetimi ve Öğrenme Modelleri birikimini kullanarak Capsim Turkey ekibinde yeni ufuklar açmanın sorumluluğunu üstlenip heyecanını yaşamaktadır.

ENES AKYÜZ

Enes Akyüz, Bilgi Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Transport bölümünden 2015 yılında birincilikle mezun olmuştur. Capsim İş Yönetimi Simülasyonlarıyla üniversitedeki son döneminde tanışmış ve bu öğrenme yönteminin 21. Yüzyıl eğitim anlayışında çığır açabileceği heyecanını duyarak Capsim Turkey ekibine katılmıştır. Enes Bey, Capsim Turkey çalışmalarının her aşamasında yer alan, öğrenmeye sevdalı, teknolojinin sınırlarını takip eden bir profesyoneldir. Kendisi yoğunlukla akademik kanalda çalışmaktadır ve çok sayıda üniversitede farklı fakültelerin profesörleri ve öğrencileriyle yakın bağlantılarla, ders tasarımı ve müfredat değişikliklerinden öğrenci deneyiminin zenginleşmesine kadar çok farklı alanlarda destek sunmaktadır. Kurumsal ve akademik alanda Capsim Turkey mesajlarının genç nesillere ulaşmasında internet teknolojilerinden medya çözümlerine kadar farklı yöntemlerin teknik yönlendiricisidir. Capsim Simülasyon platformları konusunda derinlikli bilgisi ve teknik becerileriyle kullanıcılar kadar danışmanlar için de “sorun çözücü” kimliğini üstlenmiştir. Enes Akyüz, yıllar içinde oluşturduğu İş Yönetimi ve Öğrenme Modelleri birikimini kullanarak Capsim Turkey ekibinde yeni ufuklar açmanın sorumluluğunu üstlenip heyecanını yaşamaktadır.