GİZEM KOLABAŞ

Gizem Kolabaş

2005 yılında Yeditepe Üniversitesi İşletme bölümünü lisans derecesi ile tamamlayan Gizem Kolabaş, eş zamanlı olarak sürdürdüğü 16 yıllık klasik bale eğitimini 2001 yılında yüksek dönem mezunu olarak tamamladı. 2005-2009 yılları arasında enerji şirketi Shell’de euroShell Kart Operasyon Müdürü olarak görev yaptı ve uluslararası nakliye sektörü ile yakın çalışmalarda yer aldı. 2010 yılında kariyerine bale ile devam ederken birçok uluslararası eğitime katılarak bale ve pilates egzersizlerinin bedensel etkileri üzerinde yoğunlaştı. 2013 yılında Sofya Üniversitesi Bale Öğretmenliği; Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladı. 2015-2017 yılları arasında “Startup Istanbul 2016” etkinliğine ilk 100 girişimden biri olarak katılmaya hak kazanan girişimci bir projenin müşteri ilişkilerini yürüttü.

2018 yılında Mindfulness temelli Stres Azaltma olarak bilinen MBSR Programını tamamlayan Gizem Kolabaş, kurumsal ve akademik eğitim sektöründe “Yaşayarak Öğrenme” konusunda lider olan Capsim Turkey ekibinde kurumsal eğitim ve gelişim programlarında sorumluluk alıyor. Aynı zamanda, kişiye özel bedensel gelişim egzersizleri ve bilinçli farkındalık konularında çalışmalarını sürdürmekte.

GİZEM KOLABAŞ

2005 yılında Yeditepe Üniversitesi İşletme bölümünü lisans derecesi ile tamamlayan Gizem Kolabaş, eş zamanlı olarak sürdürdüğü 16 yıllık klasik bale eğitimini 2001 yılında yüksek dönem mezunu olarak tamamladı. 2005-2009 yılları arasında enerji şirketi Shell’de euroShell Kart Operasyon Müdürü olarak görev yaptı ve uluslararası nakliye sektörü ile yakın çalışmalarda yer aldı. 2010 yılında kariyerine bale ile devam ederken birçok uluslararası eğitime katılarak bale ve pilates egzersizlerinin bedensel etkileri üzerinde yoğunlaştı. 2013 yılında Sofya Üniversitesi Bale Öğretmenliği; Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladı. 2015-2017 yılları arasında “Startup Istanbul 2016” etkinliğine ilk 100 girişimden biri olarak katılmaya hak kazanan girişimci bir projenin müşteri ilişkilerini yürüttü. 2018 yılında Mindfulness temelli Stres Azaltma olarak bilinen MBSR Programını tamamlayan Gizem Kolabaş, kurumsal ve akademik eğitim sektöründe “Yaşayarak Öğrenme” konusunda lider olan Capsim Turkey ekibinde kurumsal eğitim ve gelişim programlarında sorumluluk alıyor. Aynı zamanda, kişiye özel bedensel gelişim egzersizleri ve bilinçli farkındalık konularında çalışmalarını sürdürmekte.